BGC Market Nedir?

BGC Market bgocoin altyapısıyla çalışan kendi kurmuş olduğumuz kripto paramız aracılığıyla alışveriş imkanı sunan bir market. Fiziksel ve sanal ürünlerin kripto para karşılığı satılabildiği bir markettir.

Hedef Problem

Üniversite öğrencilerinin kitap, defter, teknolojik aletler vb. ihtiyaçlarını maddi olarak karşılayamamaları.

Gelir Modeli

Sponsorluk ve kripto para üzerinde oluşturacağımız hacim sayesinde kripto paraya dışarıdan gelen yatırımlar ile birlikte kripto paranın değerinin yükselmesi sonrası elimizdeki kripto paraları yükselen değer ile satarak yeni projeler için kullanma imkanımız oluyor.

Girişimin Hikayesi

Üniversite öğrencilerinin okuma süreçlerini dinlediğimizde en büyük sorunlardan birisi ihtiyaçlarını alamamaydı, bunu fark ettikten sonra neler yapabileceğimiz hakkında görüşler toplamaya başladık. Yenilenen teknolojiler ile ( blockchain ) çözüm üretme noktasında bu teknolojiyi kullanabilir ve üniversite öğrencilerinin  sorunlarına çözüm olabiliriz diye düşünerek bu projemizi hayata geçirdik.

Çözüm

Gönüllü üniversite öğrencilerine iş imkanı sunarak freelance ( uzaktan ) olarak çalışmalarını sağlayıp ay
sonunda kripto para geliri ( bgc-bgocoin ) kazanmalarını sağlıyoruz.

Kazanmış oldukları kripto paralar ile sitemiz üzerinden market alışverişi yaparak ihtiyaçlarını kendi emekleriyle birlikte satın almış ve ihtiyaçlarını gidermiş oluyorlar.